Serwis Laptopów OPTRE Klaudia Gawor

Posted by admin on March 1, 2017 in Gdańsk

Serwis Laptopów OPTRE świadczy wysokiej jakości usługi związane z naprawami laptopów, komputerów PC, drukarek laserowych, sieci teleinformatycznych i serwerów. Każdy klient prywatny jak i biznesowy może liczyć na rzetelną pomoc, nie tylko naprawimy sprzęt ale również instalację u klienta, napawa i zapewnienie długiego i bezawaryjnego działania. Doskonale wyszkolona kadra serwisantów w połączeniu z dostępem do najlepszych rozwiązań serwisowych, spełniająca międzynarodowe normy IPC-A610D, zapewnia klientom Serwisu Laptopów OPTRE szybką i skuteczną naprawę. Kadra serwisantów nie boi się podejmować nowych wyzwań i znieważając na przeszkody dąży di ich rozwiązania.
Serwis Laptopów OPTRE powstał w 2011 roku jako serwis specjalizujący się w zaawansowanych naprawach płyt głównych w laptopach. Jest w stanie wykonać wiele skomplikowanych napraw z którymi nie poradziły sobie inne serwisy. Od początku istnienia wykonywane są naprawy elektroniki zgodnie z międzynarodowymi normami IPC-A610D, IPC-7711 i IPC-7721, dzięki temu spełniane są najwyższe wymagania klientów.
Wraz z rozwojem firmy rozszerzona została oferta o naprawy monitorów, tabletów i serwerów, oraz wprowadzony został dział handlowy w którym można kupić zarówno podzespoły komputerowe jak i całe komputery, drukarki, monitory itd. Dla firm potrzebujących pomocy informatyków wprowadzona została oferta usług w zakresie informatyki (instalacje sieci it, uruchamianie i konfiguracja serwerów, hosting www, różnego rodzaju systemy informatyczne).

Serwis Laptopów OPTRE Klaudia GaworSerwis Laptopów OPTRE mapa
Ul.Cieszyńskiego 38 lokal 18
80-809 Gdańsk
NIP: 5862246813 REGON: 221541058

OTWARTE:  Pon-Pt 9-18

Obsługa klienta:
tel/fax. (58)741-89-32 , kom. 510-437-918
biuro@optre.pl
serwis@optre.pl

 

 

Tags: ,

Serwisy Komputerowe