Serwis komputerowy KAMLEGIT

Posted by admin on March 12, 2018 in Rzeszów

KAMLEGIT Wita
Oferujemy kompleksowe wsparcie dla wielu sektorów gospodarczych w zakresie szeroko pojętej informatyzacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Skontaktuj się z naszym ekspertem i dopasuj ofertę KAMLEGIT do swoich indywidualnych potrzeb.

Powstaliśmy w 2010 roku. Od początków istnienia w swoją pracę zawsze angażujemy duże pokłady energii i zaangażowania. Obecnie działamy na terenie całego kraju nie zamykając się jednak na rynki zagraniczne. Główny oddział KAMLEGIT mieści się w Rzeszowie przy ulicy Ks. Jałowego 6A. Nasza oferta skierowana jest głównie dla przedsiębiorstw, instytucji oraz odbiorców indywidualnych. Obejmuje kompleksowe usługi w dziedzinie informatyki począwszy od usług serwisowych, poprzez projektowanie stron internetowych, działania e-marketingowe, odzyskiwanie danych, kompleksowe wsparcie w zakresie outsourcingu IT skończywszy na produkcji oprogramowania dla wielu sektorów gospodarczych. Do naszych usług należy również kompleksowe doradztwo w zakresie informatyki oraz stała opieka informatyczna dla firm. Poprzez szereg analiz dobieramy rozwiązania w zakresie cyfryzacji optymalizując procesy i działania wielu firm w Polsce. KAMLEGIT to jakość, doświadczenie i profesjonalizm. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą która każdego dnia podejmuje nowe wyzwania, realizuje zamierzone cele, osiąga zamierzone sukcesy. Profesjonalizm naszej pracy poparty jest tym, iż informatyka to nie tylko nasza praca, to przede wszystkim nasza pasja… a naszą misją jest nieustanny i kreatywny rozwój.

Serwis komputerowy

kamlegIT zajmuje się profesjonalną naprawą sprzętu komputerowego, elektroniki użytkowej oraz przemysłowej. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawiło, iż nasze usługi są wykonywane na bardzo wysokim poziomie, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Naprawa laptopów | Serwis laptopów

Wymiany matryc w laptopach, reinstalacje systemów, wymiana klawiatury w laptopie, naprawa gniazda zasilania w laptopie, naprawa komputerów – tylko kamlegIT!

Komputery

Szybka i skuteczna naprawa. Sprzedaż, naprawa, diagnoza sprzętu komputerowego, oraz odzyskiwanie danych z uszkodzonych komputerów.

Pogotowie komputerowe

Masz problem z komputerem? Zadzwoń Teraz! Pogotowie komputerowe działa 24 godziny 7 dni w tygodniu 365 dni w roku.

Siedziba Firmy:
ul. Ks. Jałowego 6A
35-010 Rzeszów
+48 668 92 92 99

Tags: , , ,

Serwisy Komputerowe