Pogotowie Komputerowe Wilanów 007

Posted by admin on March 19, 2018 in Warszawa

Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie.
Naprawa sprzętu komputerowego, to nasz chleb powszedni, zajmujemy się tym od wielu lat, dlatego jesteśmy w stanie uporać się ze znaczącą większością usterek. Powodów, dla których warto skorzystać z naszych usług jest wiele. Poniżej przedstawiamy trzy z nich, które są najważniejsze dla Ciebie.
Szybko i sprawnie
Większość napraw, których się podejmujemy wykonujemy bezpośrednio na miejscu, w które dojeżdżamy na własny koszt. Pogotowie komputerowe najlepiej sprawdza się w sytuacjach kryzysowych, gdy potrzebujesz natychmiastowej pomocy w swoim domu.
Bezpiecznie
Zapewniamy Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa i dyskrecji. Możesz być pewien, że wszystkie dane, które znajdują się na Twoim dysku będą w dobrych rękach. Korzystając z naszych usług nie podejmujesz ryzyka ich utraty lub wycieku.
Satysfakcjonująco
Każda nasza usługa objęta jest 30-dniową gwarancją. Kiedy w przeciągu tego czasu, okaże się, że usterka powróciła, lub powstały problemy z systemem operacyjnym, wystarczy, że zadzwonisz do nas, a my zajmiemy się tym na nasz koszt.

Pogotowie Komputerowe Wilanów „007”
jest do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.
Pracujemy w godzinach 8:30 do 19:30. Naszym terenem działania jest Wilanów i jego okolice. Na terenie Śródmieścia, Ochoty, Mokotówa, Ursynówa, Wilanówa i Pragi południe oferujemy darmowy dojazd.

+48 733-810-060

Tags: , , ,

Serwisy Komputerowe